İndirim
thumbnail

BeautyPrep™ Face Cleanser

480,00     432,00
5
İndirim
product

Makyajın daha pürüzsüz ve daha uzun süre dayanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış yüksek performanslı günlük misel temizleme suyumuzla sevdiğiniz mineral makyajın faydalarını optimize edin.


 Cildi kurutmadan kiri, yağı ve yabancı maddeleri temizlemek için antioksidan ve vitamin açısından zengin lipozom formülü kullanan bir misel temizleme suyudur.

Kullandıktan sonra durulamayın.

Makyaj temizleyici ve nemlendirici yüz yıkamadır.

Temizleyici, cildi mükemmel şekilde hazırlayan yüksek performanslı cilt bakımı rejiminin bir parçası olarak Beauty Prep Yüz Toneri ve Beauty Prep Nemlendirici ile günlük kullanım için idealdir, böylece makyajın daha pürüzsüz ve daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.

ECOCERT’in Doğal Kozmetik sertifikası ile ödüllendirilmiştir.

3,04 fl oz

*SKIN HEALTH IS THE ULTIMATE FOUNDATION®

*CİLT SAĞLIĞI EN ÜST DÜZEY TEMELDİR®

Bu misel temizleyici, su ile veya susuz kullanılabilir. Pamuklu bir bezi az miktarda temizleyici ile nemlendirin, ardından temizlemek için yüzünüzü nazikçe silin.

Aqua/Water/Eau, Cucumis Sativus (Cucumber) Seed Extract*, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Glycerin, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Spirulina Platensis (Algae) Extract, Alcohol

 

* ORGANİK TARIMDAN ELDE EDİLEN MALZEMELER

** ORGANİK İÇERİKLER KULLANILARAK YAPILMIŞTIR

 

Toplam bileşenlerin% 99,99'u doğal kökenlidir Toplam bileşenlerin% 5,75'i, http://cosmetics.ecocert.com adresinde bulunan Ecocert Standardına göre Ecocert Greenlife tarafından onaylanan Organic Farming Natural Cosmetic'dendir.

 Lütfen içerik listelerinin zaman zaman değişebileceğini unutmayın. En güncel içerik listesi için lütfen aldığınız ürün paketindeki içerik listesine bakın

Göz kalemi uygularken göz çevresini temizlemek için kullanın.

Dudak çevresindeki hataları temizlemek için Kamuflaj Fırçasıyla birlikte kullanın

ürün hakkında soru bulunamadı.

BeautyPrep™ Face Cleanser
BeautyPrep™ Face Cleanser
480,00     432,00