Jane Iredale

Kurucu

Jane Iredale Hikayesi

Jane Iredale, makyajın cilde zarar vermesini önleyip, fayda sağlar hale getirebilme fikri ile yola çıkmıştır. 1994 yılında plastik cerrahlar ve dermatologlarla birlikte yaptığı çalışmaların neticesinde, kendisine ait ‘’Renkli Cilt Bakım Ürünleri’’ adı altında bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Jane, makyajın bir kadının hayatında kendini iyi hissetmesi açısından önemli bir parçası olduğuna inanmış ve bunu onlar için kolaylaştırmak istemiş.

Jane Iredale için kalite, kullanılan etken maddelerin faydalı olması kadar, cilt üzerinde zarar oluşturabilecek hiçbir etken maddenin de kullanılmamasından geçer. Bu nedenle mineral pudralar, fondöten, pudra, kapatıcı ve güneş korumasını bir arada içerir ve yelpazesi çok fonksiyonludur. Onun amacı iyi görünecek, iyi hissettirecek ve cilde de faydası olacak ürünler üretmek.

Jane Iredale, günümüzde doğaya ve cilde saygılı ürünleri ile, ''Kalite & Güven'' prensibiyle çalışmaya hekimlerin önerileri doğrultusunda devam etmektedir. Jane Iredale, ürünleri kullanıcının cildi için mükemmel kapatıcılık ve pürüzsüz dokusunun yanı sıra, zararlı UVA / UVB ‘ ye karşı da FDA’ ın onay verdiği iki güneş koruması Titanyum Dioksit ve Çinko Oksit’i mikronize formülleriyle kullanmaktadır. Minerallerin en kalitelisi olarak bilinen, dünyada az bulunur ve en kıymetli mineral olan Boron Nitrat ise Jane Iredale ürünlerinin cilt üzerinde tutuculuğunu arttırmakta, eşit dağılımını ve kolay kullanımını sağlamaktadır.

Bu etki, uluslararası bir rezonans yarattı. Günümüzde Jane Iredale markası Amerika'nın dışında kırk ülkeden daha fazla ülkede satılmaktadır. Jane' nin gerçek makyaj uzmanlığı, son modaya uyarlamak değil, doğal güzelliği ön plana çıkararak kendi iç güzelliğin yansıtılması gerektiği inancı, bugün onun her yaştan ve ulustan kadına ulaşabilmesinin başarısının altında yatan nedendir.

''Amacım, iyi görünmeyi sağlamak, iyi hissettirmek ve cilde uygun sağlıklı ürünler üretmektir.''

Jane
 
first
Janeden inciler

Kendinizi rahat hissedin. Bedeniniz için iyi şeyler yapın. Sağlıklı yiyin, vitaminler alın. İyi hissederseniz iyi görünürsünüz bu kadar basit.

second
şefkat ve paylaşmak

İçinde bulunduğumuz bütün aktiviteler kullanıcılarımız ve çevrenin hassasiyeti doğrusunda yön bulur. detaylı bilgi için…. devamı için

first
Jane'nin bahçesinin sırları

Bu yıl, tuz samanını keşfettik...Yabani otları durdurur, toprağın kalitesini arttırır ve nemli tutar, harika kokar ve güzel görünür. Ahududularımızı görmelisiniz.

 
jane story

ışıldayan
güzellik®