değer vermek

Jane 1994 yılında markasını ilk çıkardığında bunu kadınların kendini en iyi hissedebilmelerine destek olabilmek için yapmıştı. Sağlıklı cildin temel olduğunu bilerek bunu destekleyici ve cilde iyi gelecek temiz ve sade formüller ile tasarladı.

Marka felsefesi de hayvan ve çevre dostu oldu. Yaşamları ve Çevre Farkındalığı ile desteklediği organizasyonlar ile Jane ve şirketi sadece destekleri ile değil aynı zamanda çaba ve zamanları ile de çok güzel farklara imza atıyorlar.

değer vermek
Ben her daim en zayıf noktan kadar güçlü olduğuna inanmışımdır. Yetişkinlere ve çocuklara ümit vermekten, kendini koruyamayanlara koruma sağlayarak, çevre konusunda etkimizin farkında ve hassasiyetimiz sayesinde biliyoruz ki biz bireyler ve şirketimiz olarak ne yaparsak yapalım fark yaratıyoruz. - Jane

Göğüs Kanserinin Ötesinde Yaşamak

Living Beyond Breast Cancer (LBBC), ile yıllardan beri süren beraberliğimiz göğüs kanserine yakalanmış kişileri bir araya getiren, onları bu konularda eğiten ve destekleyen ulusal karsız bir organizasyondur. Kendi payımız ve katkımız Jane’in her yıl Ekimde özel bir ürün seçerek gelirinin %100 ‘ünü bağışlaması ile gerçekleşir. 2007 yılından bu yana desteğimiz ve süregelmektedir.

değer vermek
değer vermek

Yıllık Etkilerimiz

150

Programı Destekleyen Şirketler

50,000

Kadın Desteği

15,000

Tüm Zamanlardaki Workshop'lar

150,000

Gönüllülerin Çalıştığı Tahmini Saatler