multitasking & natural

Mineral Makyaj Hakkında Sık Sorulan Sorular

Makyaj tüm cilt tipleri için güvenli midir?

Herkesin herhangi bir şeye alerjik veya duyarlı olabileceğini bilmek önemlidir. Bununla birlikte, makyaj, sentetik koku, çoğu sentetik renklendirici ve sentetik koruyucudan en iyi üç hassaslaştırıcıyı eledik. Ayrıca her ürünü bir laboratuvarda 50 kişilik test panelinde hassasiyet için test ettik.
Aşırı kimyasal duyarlılığa sahip kişiler makyajımızı başarılı bir şekilde kullanırlar. Herhangi bir şüphe durumunda, ürünü iç kol üzerinde yamaya karşı test edin.

Akne eğilimli ciltte kullanmak doğru mudur?

Bir doktorun akne tedavisi altında olmanız durumunda, önce ona sorun. Aksi halde, makyajımızın akne eğilimli cildi daha da kötüleştirmeyeceğinden ve hatta yardımcı olabileceğinden emin olabiliriz. Makyajımız tamamen komedojenik değildir ve cildin nefes almasını ve normal çalışmasını sağlar.
Aynı zamanda patlamalar ile yaygın kızarıklığı kolayca kaplar. Birçok estetik uzmanının, jane iredale'i kullandıkları için müşterilerinin derilerinde bir iyileşme gördüklerini bildirdiler.

Mineralleri kullanırken ek güneş koruyucuları giymek gerekli midir?

Hayır. İsterseniz yapabilirsiniz. Güneşte çok fazla koruma sağlayamayacağınıza her zaman inanırız. Bununla birlikte, bazı kimyasal güneş kremlerine komedojenik veya duyarlılık reaksiyonlarına dikkat edin.
Minerallerimiz fiziksel bir güneş kremi sağladığı için, koruma için beklemenin gerekmesine gerek yoktur.

Sıvı Minerallerin SPF'si Var mı?

Hayır, ancak UV hasarı onarmaya yardımcı olan Koenzim Q10 ve C Vitamini gibi maddeler içerir. Eğer Sıvı Mineraller üzerinde bir toz mineraller tabakası uygularsanız, uygulanan miktara bağlı olarak SPF 20'ye kadar koruma alırsınız.

Tozlar kurumuş mu?

Hayır, tam tersi. Minerallerimiz aslında cildin ve parçacık tabakasının arasında nemi tutar. Tozların kurutulduğu anlayışı çoğu formülde talk'ın yüksek oranda kullanılmasından kaynaklanmaktadır -% 90'a kadar!

Kamufle eden kızarıklık için en iyi renkler hangileridir?

Kesinlikle yeşil değil! Yeşil, kırmızıyı nötralize etmek istediğinde tuval üzerinde çalışan sanatçılar için iyi çalışıyor, ancak insan derisinde işe yaramıyor. Çok çekici olmayan gri, hayalet benzeri bir şey bırakır. Sarı üslerimiz kızarıklığı gizleyecektir. En çok yönlü sarı tabanımız Golden Glow'dur ve bu, kamufle eden eritem için en popüler rengimizdir. Sıcak Sienna, Warm Silk ve Amber de işe yarıyor

Gevşek veya sıkıştırılmış toz lazer sonrası için daha mı iyidir?

Kırmızıyı kaplayacak ve gerekli güneş korumasını sağlayabilecek. Bununla birlikte, lazerden sonraki yeni cildin son derece hassas olduğunu ve endişelenmeniz gereken daha az miktarda malzemenin daha iyi olduğunu aklınızda bulundurmak isteyebilirsiniz. Gevşek tozlar preslenenden daha az içerir. Lazerli cilt hakkındaki tavsiyemiz, olabildiğince basit tutmaktır.

Mineraller morarmayı mı yoksa doğum lekelerini mi kapsıyor?

Evet. Ancak, bazı karanlık morarmaların gölgesi ortaya çıkabilir. Kaybolmayı deneyin, şeftali Circle \ Delete veya Enlighten, tozların yapamayacağı her şeyi kamufle eder. Bunları nasıl kullanacağınızı öğrenmek için lütfen bireysel ürünlere bakın.

'Su ve ter geçirmezlik' değerlendirmesi ne anlama geliyor?

FDA monografisi altında hiçbir üreticinin “su geçirmez” derecelendirme talep etmesine izin verilmez. Uygun laboratuvar testleri tamamlandıktan sonra, ürünler artık Suya Dayanıklı (80 dakika) veya Suya Dayanıklı (40 dakika) diyebilirler. Eğer minerallerimizi kullanıyorsanız ve çok ağır ya da yüzerek ya da yağmur altında kalıyorsanız, ' t Yüzünüzü havluyla silin - sadece patlayın.
Az miktarda minerali kaldırabilirsiniz, ancak çoğu cilt üzerinde kalacak. Eğer güneşte egzersiz yapıyorsanız, yüzünüze kuruduktan sonra başka bir mineral tabakası üzerine fırçalamak akıllıca olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen Ürün Test sayfamızı ziyaret edin.

Jane Iredale yaşlı ya da yaşlı bir cilt üzerinde çalışıyor mu?

Evet. Bu ışık yansıtıcı bir kozmetik olduğu için, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü gizler ve cilde sağlıklı bir görünüm verir, genç görünmesini sağlar. Mat makyaj ışığı emer ve gözün cilde “girmesini” sağlar. Çok astarlı bir cilt üzerinde, mineralleri uyguladıktan sonra, hidratasyon spreylerimizden biriyle spritz yapmak faydalı olur.
Bu, makyajı ayarlar, çizgileri yumuşatır ve nemli bir görünüm verir. Önce süngeri çalkalama ve mineralleri yıkama olarak uygulama tekniği de ince çizgilerin, kırışıklıkların ve büyük gözeneklerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.

Göz gölgeleri kırılıyor mu?

Genel olarak, yağlı göz kapaklarına sahip olanlar (sıra dışı) yağları etkili bir şekilde kontrol eden Gözler için Pürüzsüz Affair'i uygulamak isteyebilirler. İlk önce kapaklarda bir PureMatte tabakası da etkili olabilir

Lazer, mikrodermabrazyon veya kabuklardan sonra makyaj ne kadar süre uygulanabilir?

Mineraller, bir mikrodermabrazyon veya cilt soyulmamışsa hafif bir soymadan hemen sonra uygulanabilir. Sadece kızarıklığı değil, titanyum dioksit ve çinko oksit de cildi yumuşatmaya yardımcı olabilir. Bu tür işlemlerden sonra kaybolan koruyucu stratum korneum'un (cildin üst tabakası) değiştirilmesi de önemlidir. Stratum corneum, vücudun güneşe karşı ilk savunmasıdır. Lazer yenileme işleminden sonra yapılan uygulama, hekimin iznine bağlı olmalıdır; bu, lazer türüne ve derinlemesine kullanılmasına bağlı olarak 5-12 gün arasında olabilir. Güneşten korunmak için cildin iyileşmesi için gereklidir.

Tozlar ile en çok hangi nemlendirici kullanılır?

BeautyPrep ya da en sevdiğin. Sadece absorbe edilmesini bekleyin, böylece üzerinde çalışacağınız pürüzsüz bir tuvaliniz var. Beklemezseniz, tozlar eşit olmayan bir şekilde yakalanır.

Kozmetik ürünlerinizde renklendirici maddeler nelerdir?

Çoğunlukla demir oksitlerle renkleniriz. Daha yoğun renklere ihtiyacımız olan gölleri kullanıyoruz. Mavi ve yeşil göz gölgelerimizde ultramarinler (yer Lapis Lazuli, mavi bir mineral) ve krom oksit yeşili kullanıyoruz. Daha parlak renkler gerektiğinde bazı ürünlerde az miktarda karmin kullanıyoruz.
Hayvansal ürünlerden endişelenen sebzeler ve diğer insanlar, carmine içeren makyaj renklerinden kaçınmak isteyeceklerdir. Daha fazla bilgi için her ürün sayfasındaki "vegan / gluten" sekmesini kontrol edin.

Makyajı uygulamak kolay mıdır?

Evet! İlk kez kullananlar sık karşılaştıkları problem, çok fazla uyguladıklarıdır. Çok miktarda dolguya sahip olmayan ve çok fazla “ödeme yapmayan” makyaj kullanmaya alışkın olduklarından, jane iredale'i uygularken aynı teknikleri kullanırlar. Minerallerle daha azı daha fazladır. Teknik detaylar için lütfen bireysel ürünlere bakınız.

Retin-A ile Jane Iredale'i kullanabilir miyim?

Evet. Bizim makyaj herhangi bir cilt bakım rejimi ile kullanılabilir. Retin-A veya AHA'lar kullanırken minerallerimizin sağladığı güneş koruyucu özellikle önemlidir.

Erkekler jane iredale'i kullanıyor mu?

Evet. Mineraller algılanamadığından, onları giymekten rahat hissederler. Aslında, yeni haberciler artık yüksek çözünürlüklü televizyondaki tozları kullanıyorlar çünkü eski makyajları televizyon kameralarına açıktı.

Hangi temizleyiciyi kullanmalıyım?

Temizleyici suyumuz, Beauty Prep veya favoriniz. Mineraller herhangi bir temizleyici ile temizlenebilir. Ancak, onlar sade su ile çıkmazlar..

Tam bir makyaj uygulamak ne kadar sürer?

On ila on beş dakika ve tüm gün sürecek ve touch-up'lara ihtiyaç duyulacak!

Dudak ve göz kalemleri değiştirilebilir mi?

Kesinlikle. Hepsinin aynı içerikleri var.