BB Krem Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

BB krem,  yıllardan beri piyasada olmasına rağmen halen bazılarımıza gizemli gelmekte. BB Krem nedir? Fondötenden nasıl farklıdır?  Kullanmam gerekir mi? Bu sorular bizim arkadaşlarımız tarafından da sıkça sorulduğundan bizde aynı soruları Uluslararası Eğitmenimize iletmeye karar verdik.  Edgar Domingues, Hannah Hatcher ve Shawn Towne sizin için cevapladı.   

BB Krem Nedir?

Shawn: BB kremler yüksek kapama etkisine sahip aynı zamanda cilt için faydalar içeren renkli fondötendir. Orijini Almanya olmasına rağmen uzak doğuda popülerlik kazandıktan sonra Batı da popüler olmuştur. BB’nin ingilizce anlamı ( Blemish Balm – Sivilce Merhemi) iken Amerika’da ( Beauty Balm olarak  yer değiştirmiştir – Güzellik Merhemi )  .

Hannah: Kadifemsi bitişleri vardır ve yüksek derecede SPF içerirler.  Ful kapatıcılık ve bitiş arayan biri için idealdir. Aynı zamanda pigmentasyon problemleri içinde idealdir.   

Glow Time BB  kremin Farkı Nedir ve Neden Kullanmalıyız?

Hannah:  BB Kremler geçen süre zarfında popüler olurken aynı zamanda daha da saydamlaştı. Pek çoğu renkli nemlendirici gibi sıvılaştı.  Hâlbuki Glow Time BB Krem Cream ise orijinal konseptine aynen uymakta, cilt koruması ve faydası ile birlikte tam kapatıcılık sağlamakta. 

Shawn: İçeriğinde ki Hindistan Yağları formülüne nem eklerken aynı zamanda Komedon etkiye neden olmaz ve buna rağmen kapatıcılığı eşsizdir.

Edgar:  Glow Time BB Krem formülü gerçek “Kusursuz Kapatma” dır. Eşsiz bir cilt dokusu elde elde edebilirsiniz’ Hem de filtresiz!

Glow Time BB Kremi hangi cilt tipleri kullanmalı?

Hannah :Gerçek yağlı ciltler hariç herkes kullanabilir. BB krem yalnızca çok yağlı bir cilt için fazla olabilir. Cilt fazla yağ üretmeye başlar başlamaz BB krem sanki ciltten kayacakmış gibi bir his oluşturur.   

Edgar:  Ben her cilt tipine öneriyorum. Pek çok kişi daha kalın yapısı itibari ile kalın olabileceğini zannediyorlar ama Glow Time BB ile değil. Hatta tam aksine bir o kadar hafif! Pürüzsüz bir cilde sahip olan birinin cildi bile BB Krem ile daha mükemmel gözükecektir. Sivilce problemi olanlar kusurlarını rahatlıkla örtüp pürüzsüz bir cilde sahip olacaklardır.

Glow Time BB Cream bütün gün nasıl kalır?

Hannah:  Makyaj altı bazı ile! Ya da pudranızı üzerine sürün. Her zamanda Absence veya Smooth affair makyaj altı bazını kullanarak daha fazla kalıcılık elde edersiniz.DİĞER ÖNERİLER

INSTAGRAM
#janeiredale ile paylaşımını yap sen de burada görünme fırsatınız yakala!
online alışveriş
için tıklayınız