HER HALE VE GÖRÜNÜME UYGUN EN İYİ AYDINLATICI HANGİSİ
MAKYAJ DERSLERİ
Duymadınızsa eğer size bir haber verelim; Aydınlatıcılar hayatımızda geçici bir heves değil aksine kalıcı olacaklar! Yana her daim burada kalıcılar. Yanaklarımızı veya kaşlarını aydınlatmak, elmacık kemiklerini vurgulamak aslında yeni bir moda değil aksine yıllar öncesinden her daim her nesil kadınlar tarafından keşfedilmiş ve kabul görmüş bir uygulamadır. Bu uygulama da yüzünüzün belirli bölgelerini aydınlatarak o bölgeleri vurgulamış, öne çıkarmış olur ve aynı zamanda da daha canlı bir görünüm elde edersiniz. Burada ki uzmanlık hangisini hangi durum için kullanacağınızdır.


Sağlık nemli bir görünüm için en iyisi

IN TOUCH® CREAM HIGHLIGHTER
Bu stik halinde ki formül özellikle acelesi ve vakti kısıtlı olanlar için ideal. Sürün, parmağınızla hemen dağıtın ve anında hazırsınız. Bu ürün 2 renk içermektedir.

SMOOTH AFFAIR™ FOR EYES
The Smooth Affair for Eyes primerleri göz farlarında uzun ve dayanıklılık arayanlar için ideal. Bütün gün makyajının gün boyunca kalıcılığını arttırır veya tek başına da kullanılabilir. Parmak ucunuz veya uygun bir fırça ile kullanılabilir. Güzel bir parıltı için Gold sürün veya daha şampanya rengi için Canvas sürün.

24-KARAT GOLD DUST
İsmi her şeyi söylüyor zaten. 24 Karat Altın toz ile o arzuladığınız tanrıça görünüme anında ulaşabilirsiniz. Bu parıltılı tozun ürünün içinde Mika vardır. Yanaklarınız da, gözler de, dudaklar da ve hatta saçlara bile sürülebilir.


Çoklu Kullanıma Sahip Aydınlatıcı

PUREPRESSED PUDRALAR
Bizim Sıkıştırılmış Pudralarımız çok yönlü kullanım amacına sahiptir. Fondöten, kapatıcı, Spf güneş koruması, ve pudra bir aradadır. Peki ama aydınlatıcı olarak da kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Cilt tonunuzdan 2 renk daha açık bir renk seçin ve mat aydınlatıcı olarak arzu ettiğiniz bölgeye sürerek aydınlatıcı olarak da kullanabilirsiniz. İşte bizim farkımız!

4’LÜ BRONZ PUDRALAR
Bronze kelimesini işitince belki bu asla bir aydınlatıcı olamaz diyorsunuzdur. Ama tahmin edin bakalım olabiliyor mu? Evet oluyor ve bu ürünümüz çok yönlü kullanımı sayesinde hayalinizde ki her şeye sahip. Eğer amacınız bronzluk ise o zaman 4 rengi birbirine karıştırarak bronz bir aydınlığa sahip olabilirsiniz ama eğer sadece açık rengi kullanırsanız o zaman onu aydınlatmak istediğiniz bütün bölgelere sürüp aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

En İyi Göz Altı Aydınlatıcısı

ACTIVE LIGHT® GÖZ ALTI AYDINLATICISI
Gözünüzün altında ki koyu halkaları aydınlatmak istediğinizde Active Light’dan başka bir şey aramayın. Bu kolayca uygulanabilen kendi otomatik fırçasına sahip kapatıcı kolayca uygulanabilir. Aynı zamanda da besleyici anti oksidanlar ile zenginleştirilmiş ve bu sayede de göz altı torbalarını azaltmaya yardımcı. Aynı zamanda yüzün bütün bölgelerinde de aydınlatmak amaçlı kullanılabilir. Örneğin kaş çevresi, burun kemeri, kaş kemiğinizde ve hatta yanaklarınız da kullanarak harika sonuçlar elde edersiniz.


DİĞER ÖNERİLER

INSTAGRAM
#janeiredale ile paylaşımını yap sen de burada görünme fırsatınız yakala!
online alışveriş
için tıklayınız