Madde Eğitimi: Avokado Yağı
YAŞAMA DAİR

En sevdiğiniz makyaj markanıza bakıp bunun içerisinde ki maddeler nedir ve acaba cildimi nasıl etkiliyordur diye hiç düşündüğünüz oldu mu? Madde Eğitim serimiz de ürünlerimiz de yer alan en ilginç maddeleri inceleyerek cilde faydalarını inceliyoruz. Bu eğitimde de Avakado Yağının cilt üzerinde ki etkilerinden bahsedelim istedik. 

Avakado “modası” bütün Dünya’da birkaç yıl önce başladı ve aynı hızla da devam ediyor. Pek çok kişi tarafında süper meyve olarak tanımlanan bu meyvenin bu tanımı almasının pek çok nedeni var. Kısaca Avakadonun cilde pek çok faydası var. Şimdi bu faydayı sağlayan unsurları inceleyelim.

Bu yeşil ziyafetin içeriğin de yaklaşık %75 iyi yağlar bulunmakta ve bundan dolayı da Amerikan Kalp Birliği tarafından kötü kolestrol seviyelerini dönüştürücü etkisi ile anılmakta. Aynı zamanda çok çeşit vitamin, ve mineral ,içermektedir ; potasyum ve A,B6,,C, ,E ve K vitaminleri gibi .  

 

AVAKADO YAĞININ CİLT BAKIM FAYDALARI

Bakım ürünlerinde avakado yağı veya Persea Gratissima yağı olarak geçer. A ve C vitamini açısından çok zengindir. Cildi besler, nemlendirir ve antioksidan koruma sağlar. Bizler avakado yağının bu faydalarını kapatıcılarımız da ,dudak ürünlerimiz de ve nemlendiricilerimiz de size sunuyoruz.

Avakado Yağı içeren Kapatıcılarımız

· Circle\Delete

· Active Light  -Göz altı kapatıcısı

· Zap & Hide

· Enlighten Concealer

 

Avakado Yağı içeren Dudak ürünlerimiz

· LipDrink

· PureMoist

· Just Kissed Lip Plumper

· Just Kissed Lip & Cheek Stain

· PureGloss Lip Gloss

· Lip FixationDİĞER ÖNERİLER

INSTAGRAM
#janeiredale ile paylaşımını yap sen de burada görünme fırsatınız yakala!
online alışveriş
için tıklayınız