NEMLİ VE MAT DUDAK İÇİN 4 TAKTİK
MAKYAJ DERSLERİ

2017 Sonbaharının hiç şüphesiz Modası bu yıl Mat Dudaklar. Bu Sonbahar makyaj piyasasında mat dudaklar yeniden çok konuşuluyor  ve çok moda oldu. Belirgin bir şekilde bütün ünlüler, bloggerlar,  manken ve modeller bu Sonbahar nerdeyse her davet ve etkinlikte bu görüntüyü tercih ediyorlar.

Bizler de sizin Modadan uzak kalmanızı istemedik. Krem yapıya sahip, besleyici ve nemlendirici rujlarımızı severken aynı zamanda ara sırada tarz değişikliğinin de ne kadar eğlenceli olabileceğini biliyoruz. O yüzden şu an çok popüler  olan MAT RUJ modasına katılmak isterseniz fazla zahmete ve masrafa girmeden hale hazırda makyaj çantanız da bulunan makyaj malzemelerini kullanarak MAT dudaklara kavuşmanız için işte size birkaç taktik…

Mat Dudak İçin 4 Taktik.
Mat ruj deneyiminiz daha önceden olmuş ise dudaklarınızın günün sonunda ne kadar kuruduğuna muhakkak şahit olmuşsunuzdur.  Bunun sebebi pek çok Mat Ruj üreticisi içeriğinde bu matlığı elde etmek için toz pigmentlerin, balmumu oranını arttırırlar ki istenilen Mat sonuç elde edilebilsin. 

Şimdi bu Moda'yı sizde,  bizim ürünlerimiz ile alışık olduğunuz nem ve besleyici özellikli rujlarımızdan vaz geçmeden elde edebileceksiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda ki Taktiklerden birini uygulamak. Mat Kırmızı dudak olsun ya da Doğal Mat Şeftali dudaklar olsun tek yapmanız gereken aşağıda ki taktiklerden birini uygulamak. 

1) Parlatıcı Sürmeyin
Lip Fixation Lip Stain/Gloss 'larımızı zaten hale hazırda sevmiyor musunuz? ? Bu ürün bizim 3'ü 1 arada en sevdiğimiz ürünlerden biri. 2 uçlu tüpün içeriğinin 1 ucu parlatıcı ve diğer ucu da renkli pigment içerir. Parlatıcıyı tek başına kullanabilir ya da pigmentin üzerine tek kat olarak geçebilirsin; ya da kalıcı Mat bir görünüm için parlatıcı aşamasını atlayıp sadece renkli pigmenti sürebilirsiniz. Renkli pigmenti tek kat sürdükten sonra 30 saniye bekleyip 2.katı sürün. Kurumasını bekleyin ve işte size mükemmel Mat bir dudak.

2) Pudra Sürün
İki en sevdiğiniz ürününüzü beraber kullanın. En sevdiğiniz renk rujunuzu sürdükten sonra ince bir peçete ile dudaklarınıza değdirin, üzerine bastırın ve uygun bir renk pudranızı peçete üstünden üzerine fırçanız ile geçin ve alttaki ruja nüfus etmesini seyredin. Arada peçete kullanmamızın nedeni, gereksiz fazla miktarda pudra bulaştırmadan ruju sabitlemek ve mat görünüm elde etmenizi sağlamak.

3) Allığınız ile Mat Rengi Siz Tasarlayın
Çok sevdiğiniz ve dudakta da harika görünecek bir allık renginiz mi var? Dudağınıza ilk olarak  LipDrink SPF 15 Lip Balm sürün sonra parmağınız veya Eye Shader Brush ile allığınıza nazikçe dokunun ve dudağınızın üstüne aldığınız rengi sürün. Bu sayede Allık ve Dudak Besleyicinizi kullanarak kendi mükemmel rujunuzu yaratın.  Bu uygulama ile sadece Nemli ve Mat bir görünüm elde etmekle kalmaz aynı zamanda dudaklarınız güneşten korunmuş olur. 

4) Kalem ile İncelik
Dudak kalemini tek başına kullanmak hiç aklınıza geldi mi? Dudaklarınızı hiç ruj kullanmadan sadece kalem ile çizin ve içini doldurun. Hiçbir ruja ihtiyacınız olmayacak. İçinde ki Balmumu ve Öz yağlar dudağınız hem nemli tutacak hem de istediğiniz Mat görünümü size sağlayacak. Dudaklarınız kalemlerimizin içeriği sayesinde kurumayacak ve çatlamayacak.  

Başarının Sırrı Sürekli Uygulama 
Moda her ne olursa olsun, hiç bir zaman Makyaj Ürününüzün kalitesinden ve özelliklerinden vaz geçmeyin! DİĞER ÖNERİLER

INSTAGRAM
#janeiredale ile paylaşımını yap sen de burada görünme fırsatınız yakala!
online alışveriş
için tıklayınız