Olgun, meyve suyu tadında ki renkleri dudaklarınızı muazzam derinlik katar ve belirginleştirir. Bu kremsi ,zengin ve yumuşak formülü çok rahatlıkla sürülür ve gün boyu kalıcıdır. Özel tasarım ambalajı ise daha mükemmel uygulanabilmesi için tasarlanmıştır.

  • Yatıştırıcı özelliği kanıtlanmış Moringa yağı içerir.
  • Portakal kabuğu, Avokado ve Ay çiçek yağı dudakları besler ve nemli hissettirir.
  • A ve C vitaminleri ve Kahve özü dudaklara anti oksidan koruma sağlar.
  • Organik Nar ve Böğürtlen meyve özleri duyularınızı uyararak çok özel ve lezzetli tatlar sunar.
  • Yeni ambalajı sayesinde aynaya bile gerek duymadan rujunuzu sürebilirsiniz!
  • Dudak renk paletinizi derinlik veya kontrast oluşturmak için rujunuzun altına dudak kalemlerimizi kullanarak genişletin.
Olgun, meyve suyu tadında ki renkleri dudaklarınızı muazzam derinlik katar ve belirginleştirir. Bu kremsi ,zengin ve yumuşak formülü çok rahatlıkla sürülür ve gün boyu kalıcıdır. Özel tasarım ambalajı ise daha mükemmel uygulanabilmesi için tasarlanmıştır. Yatıştırıcı özelliği kanıtlanmış Moringa yağı içerir. Portakal kabuğu, Avokado ve Ay çiçek yağı dudakları besler ve nemli hissettirir. A ve C vitaminleri ve Kahve özü dudaklara anti oksidan koruma sağlar. Organik Nar ve Böğürtlen meyve özleri duyularınızı uyararak çok özel ve lezzetli tatlar sunar. Yeni ambalajı sayesinde aynaya bile gerek duymadan rujunuzu sürebilirsiniz! Dudak renk paletinizi derinlik veya kontrast oluşturmak için rujunuzun altına dudak kalemlerimizi kullanarak genişletin.

INSTAGRAM
#janeiredale ile paylaşımını yap sen de burada görünme fırsatınız yakala!
online alışveriş
için tıklayınız