Rose Dawn 

Pembeden bronz tona kadar dört büyüleyici renk ile cildinize doğal bir aydınlık katar.

Moonglow  

Altın tanrıçası bir görünüm için bronzlaştırıcı altının ve kahvenin mükemmel bir birleşimi.

Sunbeam

Pembe/bakır karışımı ise doğal güneş bronzluğu için tam ideal.  

Gözlerde Eye Shader, Eye Contour ve/ veya Deluxe Shader Fırçalarımızı kullanın.Yanaklara ve vücuda uygulamak için White Fan fırça veya Dome fırçası kullanın. Hafif bir şekilde elmacık kemiklerine uygulayın. Gözlerde dört rengi de karıştırarak veya ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

Bronzlaştırıcı olarak elmacık kemiğine,çeneye,burna ve alına sürün. Açık rengi yüzün yüksek bölgelerine sürerek yüzü vurgulayabilirsiniz ; elmacık kemiği ,kaş kemiği, ya da ışık eklemek istediğiniz her hangi bir bölgeye, (örneğin gözlerin içi).

Koyu renkleri ise kontur vermek için elmacık kemiklerin altına ve çene hizasına sürün; yada yüzün dış hattına. Kırmızı hali etkisi için dekoltenize ve omuzlarınıza da sürebilirsiniz.

Moonglow™ Golden Bronzer Refill Mica, Boron Nitride, Dimethicone, Stearic Acid, Pinus Strobus (Pine) Bark Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract. [+/- (May Contain) Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77489, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499)] Sunbeam™ Bronzer Refill Mica, Boron Nitride, Dimethicone, Stearic Acid, Pinus Strobus (Pine) Bark Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract. [+/- (May Contain) Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77489, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499)] Rose Dawn™ Bronzer Refill Mica, Boron Nitride, Dimethicone, Stearic Acid, Pinus Strobus (Pine) Bark Extract, Punica

INSTAGRAM
#janeiredale ile paylaşımını yap sen de burada görünme fırsatınız yakala!
online alışveriş
için tıklayınız